O nás

Společnost Cams byla založena v roce 2001 akvizicí značky TEM, společnosti působící v odvětví drcení a recyklace kameniva a skla od roku 1964. Cams využívá 40 let starého know-how společnosti TEM, specializuje se na výrobu a vývoj inovativních řešení pro oblast recyklace kameniva, stavebního a demoličního odpadu, asfaltu, suti a dalších materiálů.

Díky síti důvěryhodných spolupracovníků a distributorů, rozšiřuje Cams své obzory v mezinárodním měřítku a má již přibližně 200 závodů po celém světě.

Za společností Cams stojí na českém trhu lidi z RUBBLE MASTER. Již 25 let rozšiřujeme trh Cams na českém trhu a také zastupujeme výrobce RUBBLE MASTER.

Společnost Cams, si je vědoma důležitosti snižování dopadu svých produktů na životní prostředí. Své zařízení proto od samého začátku navrhla tak, aby fungovaly v hybridním (naftovém / elektrickém) nebo plně elektrickém režimu. To umožňuje vysokou univerzálnost použití, nízkou spotřebu energie a možnost využít příspěvků poskytovaných na nákup zařízení poháněného alternativními palivy.

Vyberte ten správný produkt

Potřebujete poradit?
Jsme tu pro vás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.